У селі Станіславчик Золочівського району сьогодні сталася трагедія.Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, станом на 22:45 15 лютого, застреленими знайшли двох дітей, віком 13 і 15 років, та їхнього батька.Правоохоронці попередньо встановили, що 42-річний чоловік стріляв з мисливської рушниці у своїх дітей, після цього здійснив самогубство.На місці працює слідчо-оперативна група, криміналісти та інші служби.За
У селі Станіславчик Золочівського району сьогодні сталася трагедія.
Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, станом на 22:45 15 лютого, застреленими знайшли двох дітей, віком 13 і 15 років, та їхнього батька.
Правоохоронці попередньо встановили, що 42-річний чоловік стріляв з мисливської рушниці у своїх дітей, після цього здійснив самогубство.
На місці працює слідчо-оперативна група, криміналісти та інші служби.
За фактом розпочали кримінальне провадження.
За словами Максима Козицького, у місцевій Службі у справах дітей повідомили, що родину характеризують як благополучну. На обліку в соціальних службах вона не перебувала.
«Тримаю ситуацію на особистому контролі. Перебуваю на звязку зі всіма службами та буду інформувати про підтверджені деталі.
Щирі співчуття рідним й близьким загиблих», – зазначив очільник області.












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *