Мешканку міста Винники травмував електросамокат

Мешканку міста Винники травмував електросамокат

Інцидент із пані Наталією відбувся у четвер – на вулиці Данилишина у Львові.

Інцидент із пані Наталією відбувся у четвер – на вулиці Данилишина у Львові.

  • На згаданій вулиці односторонній рух, тому я дивилася у бік, звідки рухався транспорт, – розповідає пані Наталія. – Я почала іти й відчула удар у ногу. Це був електросамокат. Хлопчина, який був за кермом, лише посміхнувся й помчав далі. Я навіть не встигла зрозуміти, що ж відбулося…
    Жінка сподівається, що до лікарів звертатися не доведеться, хоча нога її болить й вона трішки накульгує.
    Наші вулиці з настанням тепла буквально заполонили люди на електросамокатах, скутерах, мотоциклах, велосипедах. І подібні випадки фіксуються щоденно. І самі водії, і пішоходи зазнають травм, калічаться й навіть гинуть.
    Дуже шкода, але більшість водіїв і пішоходів не дотримуються жодних правил руху чи елементарних правил безпеки. А ще хоча б елементарної взаємоповаги один до одного.
    І що ж тут можна порадити? Правоохоронцям штрафувати порушників дорожнього руху, а батькам виховувати своїх дітей перед тим, як придбати їм електросамокат…
    Володимир ГАВРИЛІВ
visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини