Усі п’ятеро медалістів – випускники СЗШ № 29. «Золоту» медаль за високі здобутки в навчанні отримав Назар Роговський. «Срібні» нагороди вручили Роману Прокопіву, Соломії Ільків, Вікторії Малаховській, Тарасу Мостовому. Один учень – Андрій Мельник – показав найвищі знання, отримавши 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні з біології. «Наші медалісти підтвердили свої оцінки на ЗНО, –
Усі п’ятеро медалістів – випускники СЗШ № 29. «Золоту» медаль за високі здобутки в навчанні отримав Назар Роговський. «Срібні» нагороди вручили Роману Прокопіву, Соломії Ільків, Вікторії Малаховській, Тарасу Мостовому.
Один учень – Андрій Мельник – показав найвищі знання, отримавши 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні з біології.
«Наші медалісти підтвердили свої оцінки на ЗНО, – каже директор СЗШ № 29 Оксана Верхівська. – Ми задоволені результатами випускників, особливо горді за Андрія Мельника, який отримав найбільшу кількість балів із біології. Він закінчив школу без медалі, але показав високі знання на зовнішньому незалежному оцінюванні».
Загалом цього року у Винниках завершили навчання 138 учнів, зокрема – 76 випускників СЗШ № 29, 36 – СЗШ № 47, 8 – ЗОШ «Берегиня», 18 – Винниківської санаторної школи-інтернату.
1 comment












1 Comment
Семеро випускників винниківських шкіл – медалісти-2020 – Винниківський Вісник
24.07.2020, 13:27[…] Нагадаємо, у 2019 у винниківських школах було 138 випускників, із них п’ятеро – медалісти. […]
REPLY