Завершення 2019/2020 навчального року через карантинні обмеження було нетрадиційним. У школах не було чути останнього дзвоника, випускникам не вручали урочисто атестати, ЗНО відбувалося за спеціальним протоколом. Випускники 2020 року покинули стіни шкіл й обирають життєві стежини. Цього року одинадцяті класи у Винниках закінчили 139 учнів (СЗШ № 29 – 76, СЗШ № 47 – 47,
Завершення 2019/2020 навчального року через карантинні обмеження було нетрадиційним. У школах не було чути останнього дзвоника, випускникам не вручали урочисто атестати, ЗНО відбувалося за спеціальним протоколом.
Випускники 2020 року покинули стіни шкіл й обирають життєві стежини. Цього року одинадцяті класи у Винниках закінчили 139 учнів (СЗШ № 29 – 76, СЗШ № 47 – 47, Винниківська санаторна школа-інтернат – 16, у ЗОШ «Берегиня» випускників немає).
У Винниках за високі здобутки в навчанні заслужили медалі семеро випускників.
«Золоті» медалісти – Назарій Секелик (СЗШ № 47), Олег Романко (СЗШ № 47), Дарія Владимір (СЗШ № 29), Юрій Данилевич (СЗШ № 29), Вероніка Якимів (СЗШ № 29).
«Срібними» нагородами відзначені учні СЗШ № 29 Катерина Бішко та Станіслав Красічинський.
Нагадаємо, у 2019 році у винниківських школах було 138 випускників, із них п’ятеро – медалісти.
1 comment










1 Comment
У Винниках відзначили випускників шкіл із найвищими балами ЗНО – Винниківський Вісник
23.08.2020, 12:06[…] як писав “Винниківський Вісник”, цього року одинадцяті […]
REPLY