Семеро випускників винниківських шкіл – медалісти-2020

Семеро випускників винниківських шкіл – медалісти-2020

Завершення 2019/2020 навчального року через карантинні обмеження було нетрадиційним. У школах не було чути останнього дзвоника, випускникам не вручали урочисто атестати, ЗНО відбувалося за спеціальним протоколом. Випускники 2020 року покинули стіни шкіл й обирають життєві стежини. Цього року одинадцяті класи у Винниках закінчили  139 учнів (СЗШ № 29 – 76, СЗШ № 47 – 47,

Завершення 2019/2020 навчального року через карантинні обмеження було нетрадиційним. У школах не було чути останнього дзвоника, випускникам не вручали урочисто атестати, ЗНО відбувалося за спеціальним протоколом.

Випускники 2020 року покинули стіни шкіл й обирають життєві стежини. Цього року одинадцяті класи у Винниках закінчили  139 учнів (СЗШ № 29 – 76, СЗШ № 47 – 47, Винниківська санаторна школа-інтернат – 16, у ЗОШ «Берегиня» випускників немає).

У Винниках за високі здобутки в навчанні заслужили медалі семеро випускників.

«Золоті» медалісти –  Назарій Секелик (СЗШ № 47), Олег Романко (СЗШ № 47), Дарія Владимір (СЗШ № 29), Юрій Данилевич (СЗШ № 29), Вероніка Якимів (СЗШ № 29).

«Срібними» нагородами відзначені учні СЗШ № 29 Катерина Бішко та Станіслав Красічинський.

Нагадаємо, у 2019 році у винниківських школах було 138 випускників, із них п’ятеро – медалісти.

1 comment
visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

1 Comment

Останні новини